Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Ogłoszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
17 maja 2018

Ogłoszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim  informuje, iż Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim organizuje dla kobiet i mężczyzn w wieku 60+ SENIORADĘ, która odbędzie się 13.06.2018 r o godz. 15 w Parku Miejskim w Radzyniu Podlaskim .

Osoby zainteresowane wzięciem udziału proszone są o zgłoszenia do GOPS w Radzyniu w terminie do  1.06.2018 r.

Przejdź do - Ogłoszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
17 maja 2018

Ogłoszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim informuje ,iż Oddział Rejonowy PCK w Radzyniu Podlaskim jest w posiadaniu rowerów trójkołowych rehabilitacyjnych ufundowanych przez Fundację Eco Textil ,,od Was dla Was ‘’. Rowery rehabilitacyjne są w trzech rozmiarach i są do bezpłatnego przekazania osobom niepełnosprawnym .

Wszyscy zainteresowani w/w sprzętem  proszeni są o zgłoszenie do GOPS

Przejdź do - Ogłoszenie
17 maja 2018

Ogłoszenie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim niniejszym informuje, iż Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim od 1.07.2018 r do 31.12.2019 roku będzie realizował projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego pod nazwą ,,Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie radzyńskim’’ 
                                               

Czytaj więcej o: Ogłoszenie
Przejdź do - Uwaga! Jeśli Twoja firma była założona przed 1 stycznia 2012 roku i została przeniesiona do CEIDG z gminnej ewidencji - upewnij się, że na wpisie znajduje się numer PESEL
17 maja 2018

Uwaga! Jeśli Twoja firma była założona przed 1 stycznia 2012 roku i została przeniesiona do CEIDG z gminnej ewidencji - upewnij się, że na wpisie znajduje się numer PESEL

Uwaga! Jeśli Twoja firma była założona przed 1 stycznia 2012 roku i została przeniesiona do CEIDG z gminnej ewidencji - upewnij się, że na wpisie znajduje się numer PESEL. Jeśli go na nim nie ma i nie uzupełnisz go do 19 maja 2018 roku - wpis będzie podlegał wykreśleniu z urzędu.

Czytaj więcej o: Uwaga! Jeśli Twoja firma była założona przed 1 stycznia 2012 roku i została przeniesiona do CEIDG z gminnej ewidencji - upewnij się, że na wpisie znajduje się numer PESEL
Przejdź do - Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna
14 maja 2018

Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna

Duża grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej z Żabikowa i Białki pojechała obejrzeć na żywo  mecz piłki nożnej Nice I ligi pomiędzy Pogonią Siedlce a Górnikiem Łęczna.
Celem wycieczki było podniesienie kultury kibicowania i bezpieczeństwa na sportowych imprezach, jak również wzbudzenie aktywności wśród dzieci i młodzieży, propagowanie zdrowej rywalizacji, właściwego zachowania się na obiektach sportowych, a także wdrażanie młodzieży do czynnego spędzania wolnego czasu.

Czytaj więcej o: Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna
Przejdź do - Obchody 4. rocznicy nadania imienia Szkole Podstawowej w Białce
7 maja 2018

Obchody 4. rocznicy nadania imienia Szkole Podstawowej w Białce

Szkoła Podstawowa w Białce nosi imię Świętego Jana Pawła II już od czterech lat. Uroczystość w dniu 27.04.2018 roku rozpoczęła się pod pomnikiem Patrona.

Czytaj więcej o: Obchody 4. rocznicy nadania imienia Szkole Podstawowej w Białce