Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Brzostówiec przykładem stoi, warsztaty wicia palm wielkanocnych
22 marca 2018

Brzostówiec przykładem stoi, warsztaty wicia palm wielkanocnych

Dom Ludowy w Brzostówcu w dniu 20 marca 2018 r. zapełnił się nie tylko mieszkankami  wsi Brzostówiec, ale także kobietami z zaprzyjaźnionych innych miejscowości, w celu podtrzymania tradycji wicia wielkanocnych palm.

Czytaj więcej o: Brzostówiec przykładem stoi, warsztaty wicia palm wielkanocnych
22 marca 2018

P r o t o k ó ł z konsultacji społecznych dotyczących projektu Statutu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Radzyniu Podlaskim

Działając na podstawie § 10  uchwały Nr XXIV/115/2016 Rady Gminy Radzyń Podlaski z dnia 28 czerwca 2016 r. w sprawie trybu i zasad przeprowadzenia konsultacji społecznych na terenie Gminy Radzyń Podlaski ( Dz.Urz. Woj. Lubelskiego z 2016 r. poz. 3249)  Urząd Gminy Radzyń Podlaski informuje, że  do projektu Statutu GOKiS w Radzyniu Podlaskim,  w wyznaczonym terminie  wpłynęły 2 formularze uwag – propozycje modyfikacji Statutu.

Czytaj więcej o: P r o t o k ó ł z konsultacji społecznych dotyczących projektu Statutu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Radzyniu Podlaskim
22 marca 2018

Ogłoszenie

Otwarty nabór partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach naboru dla Działania 12.1 Edukacja przedszkolna  o nr RPLU.12.01.00-IZ.00-06-001/18, ogłoszonego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Czytaj więcej o: Ogłoszenie
Przejdź do - DZIEŃ KOBIET NA SPORTOWO
19 marca 2018

DZIEŃ KOBIET NA SPORTOWO

Siatkówka ciągle cieszy się dużym zainteresowaniem i to niezależnie od tego, czy dotyczy rozgrywek ligowych czy też amatorskiej zabawy. W tej drugiej wersji jest to świetna zabawa, a gdy do tego dołoży się dobrą okazję, to sukces murowany.

Czytaj więcej o: DZIEŃ KOBIET NA SPORTOWO
16 marca 2018

KOMUNIKAT LUBELSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII

Wiosenna Akcja szczepień lisów przeciwko wściekliźnie

Na podstawie § 10 ust. 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 31 grudnia 2013 r. w sprawie przeprowadzania ochronnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie (Dz. U. z 2013r., poz. 1737) informuję, że w dniach 20 – 30 marca 2018 r. na terenie województwa lubelskiego zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Czytaj więcej o: KOMUNIKAT LUBELSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII
Przejdź do - Turniej Wiedzy Pożarniczej
13 marca 2018

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 9 marca br. w Zespole Szkół w Zabielu odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach wzięło udział 27 uczniów wyłonionych z eliminacji na szczeblu środowiskowym  (szkolnym). Eliminacje szkolne odbyły się we wszystkich działających na terenie gminy placówkach oświatowych.

Czytaj więcej o: Turniej Wiedzy Pożarniczej
Przejdź do - Gminny Dzień  Kobiet w Zabielu
12 marca 2018

Gminny Dzień Kobiet w Zabielu

W dniu 11 marca w Zespole Szkół w Zabielu odbył się Gminny Dzień Kobiet. Głównym oragnizatorem uroczystości był Wójt Gminy Radzyń Podlaski - Wiesław Mazurek, Dyrektor Zespołu Szkół w Zabielu - Wioletta Chmielarz oraz Przewodnicząca Rady Gminy Radzyń Podlaski - Anna Grochoła. Na uroczystość przybyły Panie z terenu Gminy Radzyń Podlaski.

 

Czytaj więcej o: Gminny Dzień Kobiet w Zabielu
Przejdź do - Dzień Sołtysa w Gminie Radzyń Podlaski
12 marca 2018

Dzień Sołtysa w Gminie Radzyń Podlaski

Dnia 11 marca przypada  Dzień Sołtysa. Z tej okazji w dniu 9 marca Wójt Gminy Radzyń Podlaski - Wiesław Mazurek spotkał się w Urzędzie Gminy z  Sołtysami z Gminy Radzyń Podlaski.  Na spotkanie przybyli również: Pani Anna Grochoła - Przewodnicząca Rady Gminy, Ks. Andrzej Kieliszek - Proboszcz Parafii pw. Św Trójcy w Radzyniu Podlaski oraz Zastępca Wójta Gminy - Ireneusz Bogusz.

Czytaj więcej o: Dzień Sołtysa w Gminie Radzyń Podlaski