Gmina Radzyń Podlaski

Strona główna

Najnowsze aktualności

18 września 2018

Zaproszenie na L Sesję Rady Gminy Radzyń Podlaski

Mieszkańcy Gminy
RADZYŃ PODLASKI
Działając na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2018 r. poz. 994 z późn. zm. ) zwołuję na dzień  24  września   2018 roku na godz. 8:oo – L  Sesję Rady Gminy Radzyń Podlaski, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.
Proponowany porządek obrad:

Czytaj więcej o: Zaproszenie na L Sesję Rady Gminy Radzyń Podlaski
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
10 września 2018

Dożynki Diecezjalne 2018 z udzialem Gminy Radzyń Podlaski

8 września w Sanktuarium w Woli Gułowskiej odbyły się Dożynki Diecezjalne. Głownym punktem uroczystości była Msza św. sprawowana pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy. W uroczystościach udział wzieli mieszkańcy Gminy Radzyń Podlaski wraz  z Wójtem Gminy Radzyń Podlaski - Wiesławem Mazurkiem i Przewodniczacą Rady Gminy Radzyń Podlaski Anną Grochoła. Wyjazd na dozynki zroganizował Wójt Gminy Radzyń Podlaski.

 

Czytaj więcej o: Dożynki Diecezjalne 2018 z udzialem Gminy Radzyń Podlaski
Powiększ zdjęcie
10 września 2018

PODSUMOWANIE KOLOROWYCH WAKACJI W GMINIE RADZYŃ PODLASKI

Wakacje dobiegły końca, dzieci i młodzież wróciły do szkół, lecz miłe wspomnienia pozostaną na długo. W ramach letniej akcji Wójta Gminy Wiesława Mazurka i Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Radzyniu Podlaskim, który przygotował wiele atrakcyjnych zajęć, oraz ofert spędzania wolnego czasu, w różnych miejscowościach na terenie gminy.

Czytaj więcej o: PODSUMOWANIE KOLOROWYCH WAKACJI W GMINIE RADZYŃ PODLASKI
Powiększ zdjęcie
8 września 2018

Dożynki Jasnogórskie 2018 z udziałem Gminy Radzyń Podlaski

W dniu 2 września mieszkańcy Gminy Radzyń Podlaski, na czele z Wójtem - Wiesławem Mazurkiem i Przewodniczącą Rady Gminy- Anną Grochoła, Proboszczem Parafii pw. Św. Anny - Ks Henrykiem Ochem wzięli udział w uroczystościach z okazji Dożynek Jasnogórskich.

Czytaj więcej o: Dożynki Jasnogórskie 2018 z udziałem Gminy Radzyń Podlaski