Gmina Radzyń Podlaski

Strona główna

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
22 listopada 2019

III Gminny Konkurs Wokalny „ Na ludową nutę” pod patronatem Wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka

III Gminny Konkurs Wokalny „ Na ludową nutę” pod patronatem Wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka już za nami. 20 listopada 2019r. do świetlicy wiejskiej w Białej przybyły dzieci przedszkolne i uczniowie z sześciu szkół podstawowych z terenu Gminy Radzyń Podlaski oraz z dwóch przedszkoli miejskich i Szkoły Podstawowej w Woli Chomejowej wraz z nauczycielami i rodzicami

Czytaj więcej o: III Gminny Konkurs Wokalny „ Na ludową nutę” pod patronatem Wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka
Powiększ zdjęcie
22 listopada 2019

Konferencja LGD Zapiecek

Reprezentacja Gminy Radzyń Podlaski uczestniczyła w konferencji zorganizowanej przez LGD „Zapiecek”. Tematem spotkania była „Transformacja kulturowa w małych środowiskach

Czytaj więcej o: Konferencja LGD Zapiecek
21 listopada 2019

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

 Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam wszystkim pracownikom serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek i trud pracy wnoszonej w pomoc osobom potrzebującym.
W dniu Waszego święta życzę Wam wszelkiej pomyślności, poczucia spełnienia i satysfakcji w służbie drugiemu człowiekowi, by wykonywana praca zawsze budziła szacunek i uznanie .

Wójt Gminy  Radzyń Podlaski

Wiesław Mazurek

Czytaj więcej o: Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego
15 listopada 2019

Zaproszenie na XVII Sesję Rady Gminy Radzyń Podlaski

Mieszkańcy Gminy
RADZYŃ PODLASKI
Działając na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 506 z późn. zm.  ) zwołuję na dzień  22  listopada  2019 roku na godz. 13.oo – XVII  Sesję Rady Gminy Radzyń Podlaski, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.
Proponowany porządek obrad:

Czytaj więcej o: Zaproszenie na XVII Sesję Rady Gminy Radzyń Podlaski
15 listopada 2019

Informacja

Wójt Gminy Radzyń Podlaski  informuje, że Gmina Radzyń Podlaski zamierza przystąpić  do ogłoszonego przez  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o dofinansowanie zadania w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

 

Czytaj więcej o: Informacja
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
12 listopada 2019

Gmina Radzyń Podlaski uczciła obchody Odzyskania przez Polskę Niepodległości

10 listopada 2019 r. mieszkańcy Gminy Radzyń Podlaski świętowali obchody Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się o godz. 19 w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Żabikowie gdzie zapłonęły Ognie Niepodległości.

Czytaj więcej o: Gmina Radzyń Podlaski uczciła obchody Odzyskania przez Polskę Niepodległości