Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
19 marca 2018

DZIEŃ KOBIET NA SPORTOWO

Siatkówka ciągle cieszy się dużym zainteresowaniem i to niezależnie od tego, czy dotyczy rozgrywek ligowych czy też amatorskiej zabawy. W tej drugiej wersji jest to świetna zabawa, a gdy do tego dołoży się dobrą okazję, to sukces murowany.

Czytaj więcej o: DZIEŃ KOBIET NA SPORTOWO
16 marca 2018

KOMUNIKAT LUBELSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII

Wiosenna Akcja szczepień lisów przeciwko wściekliźnie

Na podstawie § 10 ust. 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 31 grudnia 2013 r. w sprawie przeprowadzania ochronnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie (Dz. U. z 2013r., poz. 1737) informuję, że w dniach 20 – 30 marca 2018 r. na terenie województwa lubelskiego zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Czytaj więcej o: KOMUNIKAT LUBELSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII
Powiększ zdjęcie
16 marca 2018

Pomoc dla producentów trzody

Informacje Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie pomocy dla producentów trzody chlewnej w związku z ASF.

Czytaj więcej o: Pomoc dla producentów trzody
Powiększ zdjęcie
13 marca 2018

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 9 marca br. w Zespole Szkół w Zabielu odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach wzięło udział 27 uczniów wyłonionych z eliminacji na szczeblu środowiskowym  (szkolnym). Eliminacje szkolne odbyły się we wszystkich działających na terenie gminy placówkach oświatowych.

Czytaj więcej o: Turniej Wiedzy Pożarniczej
Powiększ zdjęcie
12 marca 2018

Dzień Sołtysa w Gminie Radzyń Podlaski

Dnia 11 marca przypada  Dzień Sołtysa. Z tej okazji w dniu 9 marca Wójt Gminy Radzyń Podlaski - Wiesław Mazurek spotkał się w Urzędzie Gminy z  Sołtysami z Gminy Radzyń Podlaski.  Na spotkanie przybyli również: Pani Anna Grochoła - Przewodnicząca Rady Gminy, Ks. Andrzej Kieliszek - Proboszcz Parafii pw. Św Trójcy w Radzyniu Podlaski oraz Zastępca Wójta Gminy - Ireneusz Bogusz.

Czytaj więcej o: Dzień Sołtysa w Gminie Radzyń Podlaski
Powiększ zdjęcie
12 marca 2018

Gminny Dzień Kobiet w Zabielu

W dniu 11 marca w Zespole Szkół w Zabielu odbył się Gminny Dzień Kobiet. Głównym oragnizatorem uroczystości był Wójt Gminy Radzyń Podlaski - Wiesław Mazurek, Dyrektor Zespołu Szkół w Zabielu - Wioletta Chmielarz oraz Przewodnicząca Rady Gminy Radzyń Podlaski - Anna Grochoła. Na uroczystość przybyły Panie z terenu Gminy Radzyń Podlaski.

 

Czytaj więcej o: Gminny Dzień Kobiet w Zabielu
7 marca 2018

Zaproszenie na XLV Sesję Rady Gminy Radzyń Podlaski

Mieszkańcy Gminy
RADZYŃ PODLASKI
Działając na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2017 r. poz. 1875 z późn. zm.) zwołuję na dzień  15  marca  2018 roku na godz. 10:oo – XLV  Sesję Rady Gminy Radzyń Podlaski, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.
Proponowany porządek obrad:

Czytaj więcej o: Zaproszenie na XLV Sesję Rady Gminy Radzyń Podlaski