W związku ze zbliżającym się okresem kwitnienia roślin, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie przypomina o zasadach bezpiecznego stosowania środków ochrony roślin (ŚOR) z uwzględnieniem ochrony organizmów zapylających. Ponadto informuje o obowiązku zgłaszania sprzętu wycofanego z użytkowania oraz publikuje komunikat dotyczący stosowania ŚOR metodą fumigacji.

 Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na grafikach.