marcel

Nazywam się Marcel Semeniuk, mieszkam w Białej koło Radzynia Podlaskiego. Uczęszczam do VII klasy Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Białej. Biorę czynny udział w akademiach szkolnych, konkursach, koncertach. Poza licznymi zainteresowaniami, moją największą pasją jest muzyka. W tym roku kończę Państwową Szkołę Muzyczną im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim. Chciałbym się dalej kształcić w średniej szkole muzycznej, w Zespole Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej w klasie akordeonu, u mojego nauczyciela Pana Zbigniewa Czuryło.

Lubię grać na akordeonie. Jestem członkiem Kameralnej Orkiestry Akordeonowej Arti Sentemo. Należę do grona laureatów konkursów akordeonowych w grze solowej oraz kameralnej o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.
Moje marzenie to mieć własny, piękny akordeon koncertowy i grać koncerty solowe oraz kameralne. W moich planach wspierają mnie rodzice i nauczyciele, którym jestem bardzo wdzięczny. Swoją muzykę, z czasu pandemii zarejestrowałem na filmikach, które wykonałem w zaciszu domowym. W czasie pandemii nauczyłem się i zarejestrowałem swoje nowe utwory, który można usłyszeć na nagraniu.

Zapraszam do obejrzenia i wysłuchania.
Link do nagrania :  https://youtu.be/i5mKCPTx8ks