local news

Gmina Radzyń Podlaski uprzejmie informuje, że jest już dostępna do pobrania i zainstalowania na Państwa urządzeniach mobilnych aplikacja My Local News. Za pomocą aplikacji My Local News wszyscy mieszkańcy mogą  na bieżąco śledzić działania i zapoznać się z aktualnościami z terenu Gminy Radzyń Podlaski. Aplikacja ta jest dostępna bez żadnych opłat, a jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS. Korzystając z aplikacji można dowiedzieć się o wszystkich istotnych wydarzeniach, jakie się  odbyły i dopiero wydarzą się w naszej gminie.

Informacje są kierowane do całej gminy lub też do wybranych miejscowości. Każdy użytkownik może w aplikacji samodzielnie decydować, jakie kategorie informacji go interesują i mają do niego docierać. W aplikacji można otrzymywać informacje skierowane do wielu konkretnych lokalizacji . Wystarczy tylko dodać te lokalizacje w aplikacji i każda informacja skierowana do tych miejsc zostanie wyświetlona w naszym telefonie.

 Instrukcja instalacji aplikacji:

 1. Pobranie aplikacji na telefon.

Aplikację instalujemy ze sklepu z aplikacjami – w zależności od systemu – Google Play lub AppStore. Do szybkiej instalacji można również użyć kodów QR.

2. Po pobraniu i instalacji należy dodać lokalizację, z której chcemy otrzymywać komunikaty oraz interesujące nas kategorie wiadomości. Ważne jest, aby zezwolić na wysyłanie powiadomień, dzięki czemu nawet jak nie będziemy mieli uruchomionej aplikacji, dostaniemy powiadomienie o nowym komunikacie.
3. Dodanie kolejnej lokalizacji odbywa się na takich samych zasadach – naciskamy przycisk „+” i wybieramy nową lokalizację oraz interesujące nas kategorie
4. Przechodzenie do wiadomości z danej lokalizacji odbywa się poprzez przesunięcie palcem w prawo lub lewo na ekranie z wiadomościami lub kliknięcie na nazwę lokalizacji