Wakacje niestety już za nami. I choć nowy rok szkolny to kolejne wyzwania, my jednak już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań z Wami. Nic dziwnego w końcu tegoroczne lato w gminie było  – oczywiście dzięki wszystkim dzieciom, które nas odwiedziły – wyjątkowe. Można było skorzystać z wielu aktywności: zajęć plastycznych, kulinarnych, sportowych, muzycznych, filmowych i wielu innych.  Na każdych zajęciach dzieci mogły skorzystać z gier planszowych, konstrukcyjnych, wspólnych zabaw na placu zabaw. Nie zabrakło wspólnych rozmów oraz zabaw integracyjnych. 

Rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa oraz motywacji. Prowadziliśmy zajęci, które rozwijały postawę „poradzę sobie” opartą na poczuciu własnej wartości.
Już niedługo w szkołach ponownie zabrzmi dźwięk dzwonka wzywającego na lekcje, co oznacza koniec wakacji. Cieszymy się, że wiele dzieci spędziło je w swoim miejscu zamieszkania. Gmina podjęła działania mające na celu urozmaicenie im wolnego czasu. Niedługo widzimy się ponownie, już szykujemy dla Was coś wyjątkowego:)